Roverský kmen Caudata

RK Caudata je roverský kmen pro rovery a rangers (skauti a skautky ve věku od 15 let) z celého střediska, kteří mají zájem a čas o roverskou činnost, navázání vztahů a spolupráce s rovery i mimo jednotlivé oddíly.

Fungujeme podobně jako oddíl, máme kmenovou radu složenou z nejaktivnějších členů kmene, která zastává funkci organizace kmene. Na činnosti a jednotlivých akcích se ale podílí všichni členové, kteří projeví zájem. Jezdíme spolu na netradiční víkendové i jednodenní akce, jako je třeba Lyžařská výprava na hory, nebo velká hra na téma Minecraft. Prostě cokoliv, co si naši členové vymyslí a rozhodnou se uskutečnit.

Po menších skupinách spolu také pracujeme na různých projektech, jako bylo vytvoření vlastní značky oblečení, nebo zkrášlování klubovny.
Kromě týdenního letního tábora a našich vlastních akcí se účastníme také celorepublikových skautských akcí pro rovery, jako je třeba Miquik, Korbo, nebo Obrok.

Na fotky a aktuality z naší činnosti se můžete podívat na našem instagramu.

Lenka Rotscheinová – Poci
Vedoucí kmene